Členovia a pozorovatelia OIK (2019-2022)

P.č.Priezvisko, menoOrganizáciaE-mailTelefónMobil
01.Krtík JánMesto Leviceprimator@levice.sk 036-63502880910-992121
02.Tóth TiborMesto Vráblezastupca@vrable.sk037-77770120915-402894
03.Kupči MiroslavMesto Tlmačeprimator@mestotlmace.sk036-63420330905-215694
04.Husár DušanMesto Zlaté Moravcesekretariat@zlatemoravce.eu 037-6923901
05.Éhn LadislavZO EMO-5km / Kalná n/Hronomehn@kalna.eu; obec@kalna.eu036-63951090944-559945
06.Pisch LadislavZO EMO-5km / M. Kozmálovceocu.mkozmalovce.st@mail.t-com.sk036-63428300905-551517
07.Nagy LadislavZO EMO-5km / N. Tekovobec@novytekov.sk036-63373100905-207631
08.Štefan PeterZO EMO-5km / Starý Tekovstarosta@starytekov.sk036-63111940905-625716
09.Farkašová MáriaZRZ Mochovce / Lulaobeclula@stonline.sk 036 / 639 81 120908 719 386
10.Benko PeterZRZ Mochovce / Veľký Ďurobec.velkydur@stonline.sk036-63317010905-569677
11.Šplehová GabrielaZRZ Mochovce / Tajnáou-tajna@slovanet.sk037 / 783 14 230914 172 891
12.Považan MiroslavPredseda OIKmiroslav.povazan@gmail.com036-63087100911-165081
13.Mišák Štefanzástupca akademickej sféry
14.Holý RóbertSE- ved. kom. JE, tajomník OIKrobert.holy@seas.sk036-63625610910-673573
15.Miroslav TokárSE - riaditeľ EMOmiroslav.tokar@seas.sk036-6362201
16.Peter AndraškoSE - riaditeľ spúšťania a dozoru MO34peter.andrasko@seas.sk036-6378292
17.Šarišský MiroslavSE - manažér ext. vzťahov a udrž. rozvojamiroslav.sarissky@seas.sk02-58663218
18.Božík MiroslavJAVYS – riaditeľ div. RAO a VJPbozik.miroslav@javys.sk
19.Dobák Dobroslav JAVYS - vedúci komunikáciedobak.dobroslav@javys.sk0910-834349
20.Vachová MiriamRiad. kancel.predsedníčky ÚJD SRmiriam.vachova@ujd.gov.sk02-58221138
21.Bulla RobertHlavný inšpektor, NIP Nitrarobert.bulla@nr.ip.gov.sk037-6933852